EventyMagické priestory pre váš event

Ak hľadáte eventový priestor s kapacitou až 100 osôb, ktorým chcete svojich klientov či obchodných partnerov nadchnúť, z repertoára Selaví vám vieme ponúknuť alternatívy, ktoré v sebe nesú nezameniteľnú atmosféru. Reštaurácia Selaví je členená na dve časti – reštaurácia (spodná podpivničená časť), vínotéka (vrchná kaviarenská časť). V prípade otázok nás môžete kontaktovať na e-mail: event@selavi.sk

Kontakt - eventy a spolupráca

V prípade záujmu o organizáciu eventu v našich priestoroch nás neváhajte kontaktovať na nasledovných kontaktoch:

 

 

Reštaurácia

Reštauračná časť je charakteristická svojou eleganciou a výnimočným dizajnom s mnohými štýlotvornými prvkami a s výraznou dominantou v priestore, ktorou je červený veterán. Priestor má kapacitu do 40 miest na sedenie, v prípade bufetu až do 50 miest na státie. Súčasťou vrchnej časti je taktiež bar a balkónová časť, ktorá poskytuje súkromie.


Vínotéka

Ak si chcete prenajať miesto dýchajúce históriou, ktoré v ľuďoch podnieti fantáziu spojenú s tradíciou, tieto atribúty dokonale spĺňajú podpivničené priestory vínotéky Selaví s kapacitou do 40 miest na sedenie, v prípade bufetu alebo rautu s kapacitou do 50 miest na státie. Ak máte záujem o rezerváciu celej prevádzky, dostupná je kapacita až do 100 osôb. V spodnej časti sa nachádza bar a klavír.

  • firemné eventy
  • teambuildingy
  • tlačové konferencie
  • privátne akcie
  • rokovania
  • uzavretá spoločnosť
  • súkromné posedenia, oslavy
  • riadené degustácie

 

Vybavenie

Pre vaše privátne eventy sme prichystali aj bohaté technické vybavenie. Využiť môžete flipchart, plátno, projektory, ozvučenie, bezdrôtové mikrofóny, WiFi. Rovnako vieme zabezpečiť hudobných umelcov podľa vašich predstáv.

Degustácie a gastronómia

Víziu Selaví vám chceme prinášať aj v niekoľkých našich prevádzkach prostredníctvom riadených aj neriadených degustácií s možnosťou výkladu v cuzdom jazyku. Súčasťou vášho eventu môžu byť prémiové vína z nášho bohatého portfólia, ktoré pre vás starostlivo vyberie náš someliér. Dbáme na to, aby ste dostali event podľa vašich predstáv, preto aj ponuka gastronómie pre vašu akciu bude špeciálna. Vybrať si môžete z aktuálnej ponuky sezónneho menu, á la carte menu alebo z ponuky syrových špecialít, údenín a nárezov. Rovnako môžete využiť ponuku jednotného servírovania menu pre skupiny, prípadne servírovanie obedov a večerí pre skupiny formou bufetu. Kompletnú ponuku niekoľko chodového menu, výber vín, prípadne ďalšie možnosti z výberu alkoholických a nealkoholických nápojov vám radi zašleme na email.

Okrem reštaurácie a vínotéky Selaví zažijete nezameniteľnú atmosféru aj v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure, kde sa rodí naše vlastné víno ViaJur. V prostredí Vysokých Tatier naopak môžete objaviť čaro vínotéky Selaví, ktorá sa nachádza pod terasou Hotela Lomnica v srdci Tatranskej Lomnice.

Kontakt - eventy a spolupráca

V prípade záujmu o organizáciu eventu v našich priestoroch nás neváhajte kontaktovať na nasledovných kontaktoch:

 

 

Degustácie pre privátnu klientelu

Privátnej klientele chceme prinášať víziu Selaví prostredníctvom riadených aj neriadených degustácií v niekoľkých našich prevádzkach. Okrem Reštaurácie a vínotéky Selaví zažijete nezameniteľnú atmosféru aj v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure, kde sa rodí naše vlastné víno ViaJur, ktoré nesie autorský rukopis technológa Michala Rigana. V prostredí Vysokých Tatier naopak môžete objaviť čaro oficiálne prvej otvorenej vínotéky pod brandom Selaví, ktorá sa nachádza pod terasou Hotela Lomnica v srdci Tatranskej Lomnice.

 

Selaví v gastronómii

Víno už odpradávna odzrkadľuje vznešenú kontinuitu ľudí a prírody, ktorá dokáže pozdvihnúť kultúru gastronómie. Na vašom evente môžete servírovať prémiové vína z nášho bohatého portfólia, ktoré pre vás starostlivo vyberie náš hlavný someliér a obchodný riaditeľ distribučnej spoločnosti Selaví Miroslav Bala. Dbáme na to, aby naši zákazníci dostali naservírovaný event presne podľa subjektívnych predstáv, preto aj ponuka gastronómie pre vašu akciu bude inovatívna. Vybrať si môžete z ponuky Á la carte alebo zo sezónneho menu. Ak preferujete minimalistické pokrmy a domáce chute, vybrať si môžete z ponuky syrových špecialít, údenín a nárezov od našich lokálnych dodávateľov. Kompletnú ponuku niekoľko chodového menu, výber vín, prípadne ďalšie možnosti z výberu alkoholických a nealkoholických nápojov vám radi zašleme na email.

 

Nahliadnite online do čarovných priestorov Selaví vďaka našej 360-stupňovej prehliadke.

Kontakt - eventy a spolupráca

V prípade záujmu o organizáciu eventu v našich priestoroch nás neváhajte kontaktovať na nasledovných kontaktoch: