Ospravedľujeme sa, no momentálne nie je možný nákup produktov.

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že od 1.3.2024 nájdete v našej ponuke vín už iba vína z produkcie vinárstva VIAJUR. V našej ponuke aj naďalej ostávajú pivá z pivovaru Pálffy Brauerei a ostatné naše produkty.

0

P.č: 2503 PIJUR hroznová šťava červená

Pijur je za studena lisovaná, nepasterizovaná hroznová šťava bez pridaného cukru. Čistá energia pre športovcov, alternatíva pre šoférov.

Hrozno, ktoré bolo použité na výrobu tejto šťavy, pochádza z vinohradov vinárstva Viajur z usadlosti Farná.

Tento nápoj odporúčame tehotným a dojčiacim matkám, nakoľko hroznová šťava priaznivo vplýva na tvorbu materského mlieka.

Základné informácie P.č: 2503
ViaJur
Slovensko
0.25 l
Na sklade
2,86 €
Pri nákupe nad 50,00 € získate dopravu zadarmo!
Doprava zadarmo od 50€
Expresné dodanie do 2 pracovných dní
Osobný odber v ten istý deň
Všetko víno degustoval someliér

Všetky parametre

Vinárstvo ViaJur
Krajina Slovensko
Ročník vína 2022
Teplota podávania 10-12 °C
Teplota skladovania 10 °C
Objem fľaše 0.25 l
Alkohol 0 %

ViaJur

Vinohradníctvo a vinárstvo ViaJur patriace do našej skupiny, ktoré nesie priamo náš autorský „rukopis“, je pokračovaním výnimočného historického príbehu, ktorého dôležitou súčasťou je Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure. Práve na tomto vznešenom mieste sa vinohradníci a vinári venovali výrobe vína už od 15. storočia, a tak je našou hlavnou prioritou, aby sme pokračovali v tradíciách, ktoré sú v príbehu po stáročia ukryté. Naše vinárstvo ViaJur obhospodaruje vinohrady a pestuje vinič v dvoch usadlostiach – Svätý Jur a Farná. Samotné vinárstvo sa nachádza v historických pivniciach Kaštieľa Pálffy. Na tradície výroby vína sme nadviazali najmodernejšími technológiami.
Všetky vína ViaJur