Ospravedľujeme sa, no momentálne nie je možný nákup produktov.

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že od 1.3.2024 nájdete v našej ponuke vín už iba vína z produkcie vinárstva VIAJUR. V našej ponuke aj naďalej ostávajú pivá z pivovaru Pálffy Brauerei a ostatné naše produkty.

v kategórii Blog

Adventný kalendár v Selaví

Blížia sa sviatky pokoja a lásky, ktoré istotne stráviš v kruhu vašich najbližších. Niet pochýb, že práve k takýmto okamihom patrí kvalitné víno, a sme radi, že v takýchto chvíľach myslíš práve na nás, na e-shop Selaví. Tak, ako každé Vianoce, aj tento rok sme si pre teba niečo pripravili. Tradičný adventný kalendár bude plný lahodných vín a ďalších produktov. Dopraj si to najlepšie za ešte výnimočnejšie ceny. Keďže nám do Štedrého dňa zostáva 24 dní, zľava na všetky tieto kúsky, ktoré budeme postupne deň čo deň odhaľovať, bude -24%. V adventnom kalendári sa skrývajú kvalitné, archívne červené vína s plnou chuťou a mocným charakterom, ale aj svieže, mladé biele vína s bohatou ovocnou paletou chutí. Pod jednotlivými okienkami postupne nájdeš aj vína s vysokým ratingom, hodnotením od uznávaných vínových kritikov, ale aj prémiový gin či panenský olivový olej.

Vianočná súťaž Selaví

Navyše máme pre teba vianočný bonus, ak si od 1.12.-27.12. vrátane nakúpiš aspoň jeden produkt z nášho výberu Adventného kalendára Selaví a tvoja objednávka bude aspoň v hodnote 50 eur a viac, si zaradený do žrebovania o skvelú cenu: Poukaz na degustáciu vín VIAJUR + Wine Tour v pálffyovských pivniciach VIAJUR v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure pre 4 osoby v hodnote 40 eur.

Štatút k súťaži nájdeš tu: Štatúty súťaží | Selaví (selavi.sk)

Žrebovanie prebehne 28.12.2022, všetkým prajeme veľa šťastia v súťaži!

Pre aktuálne informácie nás sleduj na sociálnych sieťach.